Kauçuk Karo EPDM & SBR

Kauçuk Zemin Kaplama Uygulama

Kauçuk zemin sistemleri estetik görünümleri yanında en önemli özellikleri ve üretim amaçları darbe emici koruyucu ve esnek olmalarıdır. Bu önemli özellikleri sayesinde çocuk oyun alanlarında ve parklarında, tüm açık ve kapalı spor zeminlerinde ve sosyal kullanıma açık toplumsal alanlarda düşme, yaralanma ve darbelere kargı insanlara güvenlIk fonksiyonunu saklamaktadır. Kum ve dlgcr oyun alanları malzemelerine kıyasla daha temiz ve hijyeniktir. Temizliği kolayca yapılabilmekte olup, yağmur sonrası veya suyla temizliği yapılabilmektedir. Demonte olabilme özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde tamiri ve bakımı yapılabilmektedir.

yürüyüş alanlarında ise yürüme kolaylığı oluşturmakta olup, hem enerji arttırma Hem de konfor sunma nitelikleri de bulunmaktadır.

oyun_park_300X225

Uygulamaları Teknik özelikleri

Ebat : 40 cm x 40 on. 50 cm x 50 cm

Kalınlık :20mm.25mm.30mm.40mm

Renk :Sınıraz Birleşimi :

SBR Granül EPDM CranOl poliüretan bağlayıcı

Alt Yapı     : Pürüzsüz beton yüzey

uyarılar: koruyucu gözlük ve eldiven giyilmesi tavsiye edilir.

uygulamaya başlamadan önce  zeminin iyice tetkik  edilip  program yapılarak yapıştırıcın  kullanılmasına karar verilmesi tavsiye edilir. Kauçuk zemin kaplamalarının uygulanacakları mekâna önceden getirilip bir süre ortama uyum saglamaları İçin bekletllmeleri gerekmektedir. Zemin minimum 15 derece olmalı ve rölatif mekân rutubeti % 65 olmalıdır. Yapıştırmaya geçmeden önce, karolar mekâna yerleştirilmeli ve fazlalıkların nereden kesileceğine karar verilmelidir.

Fazlalıkların hazırlık atamasında yapıştırıcı